Sayın katılımcı

Sunumlu bildiri için;

7 - 8 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan İÇMEK/ İç Mimarlık Eğitimi 4. Ulusal Kongresi’ne özet gönderim tarihi 22.05.2017, kabul edilen sunumlu bildirinizin ise tam metninin 28 Ağustos 2017 tarihine kadar tam metin bildiri formatına uygun olacak şekilde icmekkongre@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.


Tam metin bildiri formatı için linkte yer alan şablon word dosyasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Adres: İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü Ataköy Yerleşkesi 34156 Bakırköy/İSTANBUL

 


 

BAŞLIK (Century Gothic, 11 Pt, Kalın, Büyük Harf)
Yazar Adı Soyadı1, (Century Gothic, 9 pt)
Üniversite, Fakülte, Bölüm, e-mail (Century Gothic, 9 pt)

ÖZET (Century Gothic, 10 Pt, Kalın, Büyük Harf):

Özet metni (Century Gothic, 9 pt) çalışmanın içeriği, amacı ve yöntemini net bir şekilde ortaya koymalı ve olası sonuçları içermelidir.

Özet metni en az 400 kelime olmalıdır.

Anahtar Kelimeler: en fazla 5 anahtar kelime

Kavramlar: Kavram havuzundan en az 5 kavram seçilmelidir.

Bildiri özeti dosya ismi; yazarın adı-soyadın dan oluşmalıdır. Çok yazarlı bildirilerde ilk yazarın adı-soyadı yazılmalıdır. 

Bildiriler icmekkongre@gmail.com adresine gönderilecektir. Mail’in konu kısmına “İÇMEK2017 Bildiri Özeti” yazılması önemle rica olunur.


Çalışmanın amacını,  içeriğini ve varılması öngörülen sonuçların belirtileceği bildiri özetine ilişkin yazım formatına  buradan ulaşabilirsiniz.

Bildiri özetleri bilim kurulu tarafından değerlendirilecektir.

 KAVRAMLAR
 için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 


web tasarım

ali kemal terlemez / olcay yıldız